Валіза Delsey Belmont Plus S Slim (55 cm) (00386180409)
Фото 35 |
Delsey Belmont Plus S Slim (55 cm) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delsey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delsey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delsey Belmont Plus S Slim (55 cm)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DELSEY Paris - Belmont Plus malina XS Walizka 00386180319 | 561 zł |
Walizki twarde DELSEY PARIS BELMONT PLUS | 699 zł |
Belmont Plus walizka na kółkach Kabine Slim 4 podwójne kółka 55 cm czarny | 490 zł |
Модификації Delsey Belmont Plus
Ціни на Delsey Belmont Plus |
---|---|---|---|---|
Delsey Belmont Plus S Slim (55 cm) | від 490 zł | 4 пропозиції | ||
Delsey Belmont Plus L (71 cm) | від 585 zł | 3 пропозиції | ||
Delsey Belmont Plus L Expandable (71 cm) | від 585 zł | 3 пропозиції | ||
Delsey Belmont Plus L (76 cm) | від 638 zł | 3 пропозиції | ||
Delsey Belmont Plus L Expandable (76 cm) | від 678 zł | 6 пропозицій | ||
Delsey Belmont Plus XL Expandable (83 cm) | від 740 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →