Валіза Delsey Chatelet Air 2.0 L
Фото 7 |
Delsey Chatelet Air 2.0 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Delsey Chatelet Air 2.0
Ціни на Delsey Chatelet Air 2.0 |
---|---|---|---|---|
Delsey Chatelet Air 2.0 S | від 1 583 zł | 2 пропозиції | ||
Delsey Chatelet Air 2.0 M | від 1 241 zł | 7 пропозицій | ||
Delsey Chatelet Air 2.0 L | від 2 012 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →