Walizka Roncato Butterfly 87
Zdjęcia 21 |
Roncato Butterfly 87 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roncato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roncato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roncato Butterfly 87
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RONCATO Butterfly wózek na 4 kółkach M 68 cm Rosso jeden rozmiar 418182 | 646 zł |
Średnia walizka RONCATO BUTTERFLY 418182 Czarna | 898 zł |
Średnia walizka RONCATO BUTTERFLY 418182 Niebieska | 898 zł |
Średnia walizka RONCATO BUTTERFLY 418182 Czerwona | 898 zł |
Modyfikacje Roncato Butterfly
Ceny na Roncato Butterfly |
---|---|---|---|---|
Roncato Butterfly 47 | od 656 zł | 6 oferty | ||
Roncato Butterfly 87 | od 646 zł | 4 oferty | ||
Roncato Butterfly 129 | od 717 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →