Walizka American Tourister Speedstar 70
Wideo 1Zdjęcia 12 |
American Tourister Speedstar 70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog American Tourister 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele American Tourister.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup American Tourister Speedstar 70
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Średnia walizka AMERICAN TOURISTER SPEEDSTAR 143451 Czarna | 599 zł |
Średnia walizka AMERICAN TOURISTER SPEEDSTAR 143451 Zielona | 599 zł |
Średnia walizka AMERICAN TOURISTER SPEEDSTAR 143451 Różowa | 599 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje American Tourister Speedstar
Ceny na American Tourister Speedstar |
---|---|---|---|---|
American Tourister Speedstar 33 | od 434 zł | 3 oferty | ||
American Tourister Speedstar 70 | od 599 zł | 3 oferty | ||
American Tourister Speedstar 102 | od 454 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →