Walizka American Tourister Airconic 34 (88G*01001)
Wideo 3Zdjęcia 13 |
American Tourister Airconic 34 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog American Tourister 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele American Tourister.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup American Tourister Airconic 34
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Walizki twarde American Tourister AIRCONIC SPINNER 55/20 FRONTL. 15.6" | 749 zł |
Walizka kabinowa American Tourister Airconic - midnight navy | 699 zł |
Walizka kabinowa American Tourister Airconic - onyx black | 699 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje American Tourister Airconic
Ceny na American Tourister Airconic |
---|---|---|---|---|
American Tourister Airconic 33.5 | od 559 zł | 20 oferty | ||
American Tourister Airconic 34 | od 699 zł | 6 oferty | ||
American Tourister Airconic 67 | od 599 zł | 26 oferty | ||
American Tourister Airconic 101 | od 703 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →