Walizka American Tourister AeroStep 40
Wideo 1Zdjęcia 11 |
American Tourister AeroStep 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog American Tourister 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele American Tourister.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup American Tourister AeroStep 40
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
American Tourister Aerostep wózek kabinowy z 4 rolkami 55 cm granatowy jed | 707 zł |
American Tourister AeroStep 4 kółka Walizka kabinowy 55 cm z plisą rozpręż | 686 zł |
American Tourister Walizka kabinowa Aerostep 146819-1041-1INU Czarny | 560 zł |
Walizka mała poszerzana American Tourister AeroStep - black | 699 zł |
Walizka kabinowa poszerzana American Tourister Aerostep 55x40x20cm Navy Bl | 525 zł |
Walizka mała poszerzana American Tourister AeroStep - navy blue | 699 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje American Tourister AeroStep
Ceny na American Tourister AeroStep |
---|---|---|---|---|
American Tourister AeroStep 40 | od 525 zł | 7 oferty | ||
American Tourister AeroStep 72.5 | od 640 zł | 11 oferty | ||
American Tourister AeroStep 109 | od 699 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →