Ceny na American Tourister AeroStep 72.5
Wideo 1Zdjęcia 17 | od 640 do 775 zł Rodzaj: walizka; Pojemność (l): 72.5; Zmiana pojemności; Wymiary (mm): 670x460xx290; Waga (kg): 3; Kieszeni wewnętrznych (szt.): 2; Kółek (szt.): 4; Materiał obudowy: polipropylen; Zamek TSA; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
American Tourister Aerostep - 4-rolkowa walizka na kółkach M 67 cm erw nav | 775 zł |
American Tourister Aerostep 4 kółka Walizka 67 cm turquoise tonic - Damy,M | 772 zł |
American Tourister Walizka średnia Aerostep 148820-A067-1NU Zielony | 720 zł |
Walizka średnia poszerzana American Tourister AeroStep - navy blue | 699 zł |
American Tourister Aerostep 4 kółka Walizka 67 cm light lime - Damy,Mężczy | 772 zł |
American Tourister Aerostep 4 kółka Walizka 67 cm black - Damy,Mężczyźni,U | 772 zł |
American Tourister Aerostep 4 kółka Walizka 67 cm navy blue - Damy,Mężczyź | 772 zł |
American Tourister Aerostep 4 kółka Walizka 67 cm bright orange - Damy,Męż | 772 zł |
American Tourister Aerostep 4 kółka Walizka 67 cm soho grey - Damy,Mężczyź | 772 zł |
American Tourister Średnia Twarda Walizka Amt Aerostep 146820 1041 1I9NU C | 640 zł |
Walizka średnia poszerzana American Tourister AeroStep - light lime | 699 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!