Lokówka Adler AD 2115
Zdjęcia 7 |
Adler AD 2115 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 2115
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lokówka Adler Lokówka - 25mm | 44 zł |
Lokówka do włosów 25 mm Adler AD 2115 - 25mm | 42 zł |
Adler Curling Iron AD 2115 Barrel diameter 25 mm, Temperature (max) 200 °C | 44 zł |
AD 2115 Lokówka - 25mm | 43 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →