Suszarka do włosów Adler AD 2027
Zdjęcia 16 |
Adler AD 2027 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 2027
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Suszarko-lokówka ADLER AD 2027 | 119 zł |
AD 2027 Lokówko-suszarka 5 w 1 - 1200w | 145 zł |
Suszarka Lokówka do włosów 5w1 Zimny nawiew Nasadki 19mm/21mm/38mm/72mm | 119 zł |
Adler, Lokówko-suszarka 5w1 AD 2027 1200W, biała, 5 nasadek | 114 zł |
Lokówko Suszarka 5 w 1 Adler AD2027 1200W 5 Nasadek | 123 zł |
Lokówko-Suszarka 5 w 1 1200W 5 nasadek Ad 2027 (6) | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →