Lokówka Adler AD 2116
Zdjęcia 8 |
Adler AD 2116 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 2116
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 2116 Lokówka - 19mm - temp | 120 zł |
Lokówka ADLER AD 2116 | 53 zł |
Lokówka Adler Lokówka - 19mm - regulacja temp. | 53 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Adler AD 2116
Ceny na Adler AD 2116 |
---|---|---|---|---|
Adler AD 2116 | od 53 zł | 9 oferty | ||
Adler AD 2117 | od 56 zł | 6 oferty | ||
Adler AD 2118 | od 57 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →