Suszarka do włosów Adler AD 2022
Adler AD 2022 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 2022
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stylizator do włosów ADLER AD 2022 | 96 zł |
Suszarko-lokówka ADLER AD 2022 - 1200W- 6 nasadek - etui podróżne | 94 zł |
Suszarko-lokówka Adler AD 2022 AGDM-SUSZ-ADL-004 | 120 zł |
Suszarko-lokówka ADLER AD 2022 | 100 zł |
Lokówko-suszarka Adler AD 2022 | 109 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Adler AD 2022:
- Obrotowy przewód
- Etui do przechowywania
PolecamyPorównaj w tabeli →