Suszarka do włosów Adler AD 2026
Zdjęcia 12 |
Adler AD 2026 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 2026
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 2026 lokówka do włosów 1200 W z 2 końcówkami czarna/różowe złoto | 117 zł |
Suszarko Lokówka Lokówko Suszarka Szczotka Do Włosów | 69 zł |
Adler, Lokówko-suszarka AD 2026 1200W, czarna, 2 nasadki | 65 zł |
Lokówko suszarka do włosów Adler Ad 2026 1200W 2 nasadki | 61 zł |
Lokówko-suszarka 1200W 2 nasadki Ad 2026 (10) | 65 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →