Lokówka Adler AD 2118
Zdjęcia 9 |
Adler AD 2118 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 2118
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lokówka do włosów 32 mm Adler AD 2118 z regulacją temperatury - 32mm- regu | 57 zł |
Adler Curling Iron AD 2118 Ceramic heating system, Barrel diameter 32 mm, | 65 zł |
AD 2118 Lokówka - 32mm - regulacja temp. | 63 zł |
Modyfikacje Adler AD 2118
Ceny na Adler AD 2118 |
---|---|---|---|---|
Adler AD 2116 | od 53 zł | 9 oferty | ||
Adler AD 2117 | od 56 zł | 7 oferty | ||
Adler AD 2118 | od 57 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →