Lokówka Optimum SW-2113
Optimum SW-2113 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Optimum SW-2113
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lokówka Optimum Lokówka ceramiczna tradycyjna Optimum SW-2113 30W | 50 zł |
Lokówka Ceramiczna Tradycyjna Optimum Sw-2113 30W | 43 zł |
Lokówka OPTIMUM SW-2113 | 45 zł |
Lokówka OPTIMUM SW-2113 | 45 zł |
Modyfikacje Optimum SW-2113
Ceny na Optimum SW-2113 |
---|---|---|---|---|
Optimum SW-2109 | od 45 zł | 6 oferty | ||
Optimum SW-2113 | od 43 zł | 6 oferty | ||
Optimum SW-2116 | od 43 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →