Suszarka Adler AD 2259
Zdjęcia 10 |
Adler AD 2259 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 2259
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler SECADOR DE Pelo 2259 AD 2259 | 51 zł |
Adler AD 2259 AGDM-SUSZ-ADL-008 | 37 zł |
Suszarka ADLER AD 2259 | 37 zł |
Suszarka ADLER AD 2259 | 37 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →