Dysk twardy A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 TB
Wideo 4Zdjęcia 8 |
A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HV320 2TB Niebieski (AHV320-2TU31-CBL) | 341 zł |
Zewnętrzny dysk twardy HDD ADATA Value HV320, 2 TB, microUSB 3.0 | 376 zł |
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HV320 2TB Czarny (AHV320-2TU31-CBK) | 339 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK
Ceny na A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK 1 TB | od 243 zł | 6 oferty | ||
A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 TB | od 339 zł | 4 oferty | ||
A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 TB | od 764 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →