Dysk twardy A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK 1 TB
Wideo 5Zdjęcia 6 |
A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK 1 TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK 1 TB
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk twardy Durable HD680 1TB USB3.1 Blue DHADAZBT10HD68L | 271 zł |
ADATA HD680 1TB (Czarny) HD-EX-ADA-0014 | 262 zł |
Dysk ADATA Durable HD680 1TB HDD Czarny | 262 zł |
Adata Durable HD680 1TB 2,5'' AHD680-1TU31-CBK AHD680-1TU31-CBK | 275 zł |
Adata Dysk twardy Durable HD680 1TB USB3.1 Black 45367 | 273 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK
Ceny na A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK 1 TB | od 249 zł | 38 oferty | ||
A-Data HD680 AHD680-2TU31-CBK 2 TB | od 346 zł | 33 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →