Жорсткий диск A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 ТБ
Відео 4Фото 8 |
A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HV320 2TB Niebieski (AHV320-2TU31-CBL) | 341 zł |
Zewnętrzny dysk twardy HDD ADATA Value HV320, 2 TB, microUSB 3.0 | 376 zł |
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HV320 2TB Czarny (AHV320-2TU31-CBK) | 339 zł |
Відеоогляди
Модификації A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK
Ціни на A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK 1 ТБ | від 243 zł | 6 пропозицій | ||
A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 ТБ | від 339 zł | 4 пропозиції | ||
A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 ТБ | від 764 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →