Dysk twardy A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 TB
Wideo 4Zdjęcia 8 |
A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 TB |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Mniejszy korpus niż smartfon
W asortymencie zewnętrznych dysków twardych firmy A-Data dominują dwa kierunki - smukłe, stylowe modele i chronione dyski. Zaprezentowany pod koniec 2018 roku nowy A-Data HV320 należy do pierwszej kategorii. To stylowy i niezwykle cienki dysk (tylko 19 mm), który pomieści mnóstwo informacji i nie sprawi problemów podczas przenoszenia go w torbie, plecaku czy kieszeni kurtki. Pod względem gabarytów jest nieco krótszy i nieco grubszy niż nowy iPhone 11.
Maksymalna prędkość przez USB 3.2
A-Data HV320 łączy się z komputerem za pomocą portu USB trzeciej wersji (i jest kompatybilny z USB 2.0). Długość kabla w zestawie to około 30 cm - to wystarczy do użycia z laptopem, ale po podłączeniu do PC może powodować niedogodności. Sam dysk twardy 4 TB ma prędkość wrzeciona 5400 obr./min i wykazuje doskonałą wydajność - 149 i 153 MB / s dla sekwencyjnego odczytu i zapisu.
Nadzorowane dane
Mimo przynależności do klasy „stylowych, modnych, młodzieżowych”, A-Data HV320 nie jest pozbawiony ochrony. Po pierwsze producent wyposażył urządzenie w czujnik chroniący przed wstrząsami i wibracjami, który w przypadku przypadkowego upuszczenia lub uderzenia błyskawicznie przełącza dysk w tryb uśpienia. Po drugie, dysk obsługuje standard szyfrowania AES 256, co pomoże chronić informacje przed wzrokiem ciekawskich. Do listy dodamy również zestaw narzędzi HDDtoGO do tworzenia kopii zapasowych, archiwizacji, tworzenia kopii zapasowych i szyfrowania danych. Oprogramowanie nie jest najwygodniejsze, lokalizacja jest tu niezgrabna, ale spełnia swoje zadanie.
Modyfikacje A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK
Ceny na A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK 1 TB | od 252 zł | 16 oferty | ||
A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 TB | od 339 zł | 16 oferty | ||
A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 TB | od 764 zł | 1 oferta |