Dysk twardy A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 TB
Wideo 12Zdjęcia 14 |
A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 TB |
|
Pyłoszczelny, wodoodporny zgodnie z normą IP68. Chronione przez amerykańską normę wojskową MIL-STD-810G 516.6. Trzy warstwy powłoki: wytrzymały silikon, amortyzator amortyzujący i plastikowa obudowa. HD710 Pro zatrzymuje każdą aktywność po uderzeniu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 TB
Wszystkie ceny 65 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata DashDrive Durable HD710 2TB 2.5'' USB3.1 Czarny DHADAZBT20HD71B | 354 zł |
ADATA HD710 Pro 2TB (Żółty) HD-EX-ADA-108 | 359 zł |
Dysk ADATA HD710 Pro 2TB HDD Czarny | 340 zł |
Adata DashDrive Durable HD 710 2TB 2,5'' AHD710P-2TU31-CBK AHD710P-2TU31-C | 357 zł |
Dysk ADATA HD710 Pro 2TB HDD Czarny | 340 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK
Ceny na A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD710 Pro AHD710P-1TU31-CBK 1 TB | od 256 zł | 69 oferty | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 TB | od 339 zł | 69 oferty | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-4TU31-CBK 4 TB | od 553 zł | 24 oferty | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-5TU31-CBK 5 TB | od 659 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →