Dysk twardy A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 TB
Wideo 4Zdjęcia 8 |
A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 TB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HV320 2TB Niebieski (AHV320-2TU31-CBL) | 341 zł |
Zewnętrzny dysk twardy HDD ADATA Value HV320, 2 TB, microUSB 3.0 | 358 zł |
Zewnętrzny dysk twardy ADATA HV320 2TB (AHV320-2TU31-CBK) Czarny | 404 zł |
HDD USB3.1 2TB EXT. 2.5" BLACK AHV320-2TU31-CBK ADATA | 416 zł |
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HV320 2TB Czarny (AHV320-2TU31-CBK) | 339 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK
Ceny na A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK 1 TB | od 252 zł | 16 oferty | ||
A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 TB | od 339 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →