Dysk twardy A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK 1 TB
Wideo 6 |
A-Data AHV300-1TU31-CBK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK 1 TB
Wszystkie ceny 81 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata DashDrive HV300 1TB 2.5 USB3.1 Czarny DHADAZBT10HV30B | 256 zł |
ADATA HV300 1TB (Czarny) HD-EX-ADA-122 | 254 zł |
Dysk ADATA HV300 1TB HDD Czarny | 240 zł |
Adata DashDrive HV300 1TB 2,5'' AHV300-1TU31-CBK AHV300-1TU31-CBK | 252 zł |
Adata DashDrive HV300 1TB 2.5 USB3.1 Czerwony 43746 | 258 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK
Ceny na A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK 1 TB | od 240 zł | 85 oferty | ||
A-Data HV300 AHV300-2TU31-CBK 2 TB | od 312 zł | 80 oferty | ||
A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK 4 TB | od 481 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →