Dysk twardy A-Data HM800 AHM800-4TU32G1-CEUBK 4 TB
Zdjęcia 3 |
A-Data AHM800-4TU32G1-CEUBK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HM800 AHM800-4TU32G1-CEUBK 4 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HM800 3.5" External HDD 4TB, | 699 zł |
Dysk zewnętrzny ADATA HM800, 4TB, EU, Czarny | 585 zł |
Zewnętrzny dysk twardy 3,5" ADATA HM800 4TB 3.5" USB 3.2, TV Support (AHM8 | 630 zł |
ADATA HM800 | 657 zł |
Modyfikacje A-Data HM800 AHM800-4TU32G1-CEUBK
Ceny na A-Data HM800 AHM800-4TU32G1-CEUBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HM800 AHM800-4TU32G1-CEUBK 4 TB | od 585 zł | 5 oferty | ||
A-Data HM800 AHM800-6TU32G1-CEUBK 6 TB | od 649 zł | 1 oferta | ||
A-Data HM800 AHM800-8TU32G1-CEUBK 8 TB | od 1 117 zł | 3 oferty |
Polecamy