Dysk twardy A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK 4 TB
Wideo 6 |
A-Data AHV300-4TU31-CBK |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK 4 TB
Wszystkie ceny 7 →A-Data ADATA HV300 - Zewn?trzny dysk - 4TB - Czarny | 674 zł |
ADATA HV300 4TB (Czarny) HD-EX-ADA-123 | 486 zł |
Dysk zewnętrzny ADATA External Classic AHV300-4TU31-CBK, 4 TB, USB 3.0 | 597 zł |
Zewnętrzny dysk twardy ADATA HV300 4TB (AHV300-4TU31-CBK) Czarny | 695 zł |
HDD USB3.1 4TB EXT. 2.5"/BLACK AHV300-4TU31-CBK ADATA | 642 zł |
ADATA AHV300-4TU31-CBK 4TB 2.5 HDD USB3.0 | 481 zł |
ADATA HV300 AHV300-4TU31-CBK 4000 GB, 2,5 ", USB 3.1, Czarny | 665 zł |
Zaprojektowany, aby zaimponować
A-Data HV300 stawia na prostotę, niezawodność i atrakcyjny wygląd. Jak napisano na oficjalnej stronie firmy „stworzona, by zaimponować”. Nie znaczy to, że konstrukcja eksploduje mózgiem swoją wyjątkowością, ale na tle tego samego rodzaju plastikowych pudełek zgrabna obudowa tego dysku twardego z falistym plastikowym obrzeżem wygląda naprawdę korzystnie.
Technologia ochrony przed uderzeniami
Jeśli chodzi o prostotę i niezawodność, tutaj wszystko jest proste (przepraszam za tautologię) Po pierwsze producent zadbał o ochronę danych wyposażając urządzenie w technologię ochrony przed wstrząsami i wibracjami. Po drugie, dysk obsługuje standard szyfrowania AES 256, co pomoże chronić informacje przed wzrokiem ciekawskich.
Autorskie oprogramowanie HDDtoGO
Po trzecie, A-Data zapewnia klientom zestaw narzędzi HDDtoGO, które pozwalają zoptymalizować tworzenie kopii zapasowych informacji z komputera, szybko archiwizować wszystko, zamykać dane hasłem i zapisywać swoje dane kontaktowe na dysku w przypadku utraty . Aplikacja nie jest najwygodniejsza, ale zna się na swojej działalności. Warto również zwrócić uwagę na lampkę kontrolną na końcu dysku, która nie tylko sygnalizuje, że dysk jest podłączony i kopiuje dane, ale również miga na czerwono w przypadku błędów i awarii.
Opiekun archiwum
A-Data HV300 łączy się z komputerem za pomocą portu USB trzeciej wersji (i jest kompatybilny z USB 2.0). Długość kabla w zestawie to około 30 cm - to wystarczy do użycia z laptopem, ale po podłączeniu do PC może powodować niedogodności. Sam dysk twardy 4 TB ma prędkość wrzeciona 5400 obr./min i wykazuje doskonałą wydajność - 149 i 153 MB / s dla sekwencyjnego odczytu i zapisu.
Modyfikacje A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK
Ceny na A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK 1 TB | od 240 zł | 60 oferty | ||
A-Data HV300 AHV300-2TU31-CBK 2 TB | od 334 zł | 62 oferty | ||
A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK 4 TB | od 481 zł | 8 oferty |