Dysk twardy Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 TB
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 TB |
|
Ochrona przed upadkiem zgodnie ze standardem MIL-STD-810G 516.6. Obsługa szyfrowania AES z dołączonym w zestawie oprogramowaniem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend StoreJet 25M3S 4TB Szary HD-EX-TRN-0011 | 567 zł |
Dysk twardy zewnętrzny TRANSCEND TS4TSJ25M3S | 648 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Transcend StoreJet 25M3S 4TB Szary (TS4TSJ25M3S) | 557 zł |
TRANSCEND 4TB 2.5inch Portable HDD StoreJet M3 Iron Gray | 528 zł |
Dysk twardy zewnętrzny TRANSCEND TS4TSJ25M3S | 564 zł |
Transcend Storejet 25m3 2.5 4tb Usb 3.1 Gen 1 External Hdd Czarny TS4TSJ25 | 706 zł |
Transcend StoreJet 25M3 4TB HDD 2.5" USB 3.1 | 635 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S
Ceny na Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 TB | od 289 zł | 19 oferty | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 TB | od 377 zł | 26 oferty | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 TB | od 528 zł | 8 oferty |
Polecamy