Karta pamięci A-Data Premier SD UHS-I 64 GB
A-Data Premier SDXC UHS-I 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Premier SD UHS-I 64 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci ADATA Premier SDXC 64GB | 29 zł |
Karta pamięci A-DATA SDXC 64 GB | 48 zł |
Karta pamięci ADATA Premier SDXC 64GB | 29 zł |
Karta ADATA Premier SDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U1 V10 (ASDX64GUICL10R) | 30 zł |
Karta pamięci ADATA Premier SDXC 64GB ASDX64GUICL10-R | 29 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →