Карта пам'яті G.Skill SD UHS-I Class 10 64 ГБ (FF-SDXC64GN-U1)
G.Skill SDXC UHS-I Class 10 64Gb 64 ГБ128 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill SD UHS-I Class 10 64 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GSkill FF-SDXC64GN-U1 SDXC Class 10 UHS-I U1 karta pamięci FBAFF-SDXC64GN- | 163 zł |
G.SKILL Karta SDXC 64GB Class 10 UHS-I SFGSKSDG641 | 24 zł |
G.SKILL SDXC 64GB UHS-I Class 10 RF-SD-GSK-004 | 24 zł |
Karta G.Skill SDXC 64 GB Class 10 UHS-I (FF-SDXC64GN-U1) | 17 zł |
G.SKILL SDXC 64GB Class 10 UHS-I | 101 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації G.Skill SD UHS-I Class 10
Ціни на G.Skill SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
G.Skill SD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 17 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill SD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 38 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →