Fotelik samochodowy 4BABY Euro-Fix
Zdjęcia 5 |
4BABY Euro-Fix |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 4BABY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 4BABY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 4BABY Euro-Fix
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fotelik samochodowy 4Baby Euro-fix 15-36 kg dark turkus | 418 zł |
4baby euro-fix fotelik samochodowy 105-150cm graphite i-size | 379 zł |
4Baby, Euro-Fix, I-Size, fotelik samochodowy, Grey, 15-36 kg | 379 zł |
4baby euro-fix fotelik samochodowy 105-150cm grey i-size | 360 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego 4BABY Euro-Fix:
- Wymiary: 46x41x57-80 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →