Gimbal ZHIYUN Smooth X - unboxing, pierwsze wrażenie i krotka recenzja.
14 вересня 20212 393 перегляда
ZHIYUN Smooth X - gimbal z selfie stick
1 листопада 202025 960 переглядів
Zhiyun Smooth-X - gimbal do telefonu - recenzja
16 липня 20201 434 перегляда
Zhiyun smooth X składany gimbal i rozkładany selfie stick
28 вересня 20211 896 переглядів
UNBOXING ZHIYUN SMOOTH X 54$ 2-AXIS PHONE GIMBAL STABILIZER
16 жовтня 2020327 переглядів
Zhiyun Smooth X 3 months review #zhiyunsmoothx #ofwhouse #philippnes
13 вересня 2020309 переглядів
Zhiyun Smooth X Mobile Gimbal || Unboxing and Review
7 березня 2023381 перегляд
Zhiyun Smooth X Unboxing| BicPamFam vlog.
11 січня 2021235 переглядів
Zhiyun Smooth X - Unboxing Video #zhiyunmom
27 червня 2020257 переглядів
Zhiyun Smooth X 2 Axis Gimbal Unboxing!
20 лютого 2021206 переглядів
Pocket sized gimbal - Zhiyun Smooth X
30 листопада 2020256 переглядів
UNBOXING OF ZHIYUN SMOOTH X GIMBAL
10 травня 2022164 перегляда
Zhiyun SMOOTH X Gimbal II Cuzor 12V Router UPS II Mezire 3.5mm Clip Mic II Unboxing and Review
1 листопада 2020114 переглядів
UNBOXING ZHIYUN SMOOTH-X GIMBAL
21 березня 2021131 перегляд
Zhiyun Smooth-X Portable Handheld Smartphone Stabilizer UnBoxing & Review!
9 листопада 2020124 перегляда
A Very Special Day [ Zhiyun smooth x gimbal test ]
15 вересня 2020203 перегляда
Zhiyun Smooth X | The $60 2- Axis Phone Gimbal Stabilizer | Unboxing | Review
26 березня 2021502 перегляда
Smooth X Gimbal - Zhiyun - Tamil
4 травня 20221 213 переглядів
Zhiyun smooth X UNBOXING & REVIEW|| First Gimbal for my smartphone
2 січня 2021830 переглядів
ZHIYUN Smooth-X Gimbal Stabilizer for Smartphone : Review &Test
18 грудня 2020305 переглядів
Zhiyun Smooth-X Review - £59.99 2-Axis Phone Gimbal Stabilizer
24 червня 20201 670 переглядів
Zhiyun Smooth X Unboxing - Budget Friendly Gimbal for New Vloggers
26 серпня 2020904 перегляда
Unboxing of the Zhiyun Smooth X Special Edition Gimbal
10 січня 2021427 переглядів
Unboxing Zhiyun Smooth X 2-Axis Gimbal Stabilizer with ZY Cami Apps
30 травня 20221 545 переглядів