Gimbal ZHIYUN Smooth X - unboxing, pierwsze wrażenie i krotka recenzja.
14 września 20212 393 przegląd
ZHIYUN Smooth X - gimbal z selfie stick
1 listopada 202025 960 przegląd
Zhiyun Smooth-X - gimbal do telefonu - recenzja
16 lipca 20201 434 przegląd
Zhiyun smooth X składany gimbal i rozkładany selfie stick
28 września 20211 896 przegląd
UNBOXING ZHIYUN SMOOTH X 54$ 2-AXIS PHONE GIMBAL STABILIZER
16 października 2020327 przegląd
Zhiyun Smooth X 3 months review #zhiyunsmoothx #ofwhouse #philippnes
13 września 2020309 przegląd
Zhiyun Smooth X Mobile Gimbal || Unboxing and Review
7 marca 2023381 przegląd
Zhiyun Smooth X Unboxing| BicPamFam vlog.
11 stycznia 2021235 przegląd
Zhiyun Smooth X - Unboxing Video #zhiyunmom
27 czerwca 2020257 przegląd
Zhiyun Smooth X 2 Axis Gimbal Unboxing!
20 lutego 2021206 przegląd
Pocket sized gimbal - Zhiyun Smooth X
30 listopada 2020256 przegląd
UNBOXING OF ZHIYUN SMOOTH X GIMBAL
10 maja 2022164 przegląd
Zhiyun SMOOTH X Gimbal II Cuzor 12V Router UPS II Mezire 3.5mm Clip Mic II Unboxing and Review
1 listopada 2020114 przegląd
UNBOXING ZHIYUN SMOOTH-X GIMBAL
21 marca 2021131 przegląd
Zhiyun Smooth-X Portable Handheld Smartphone Stabilizer UnBoxing & Review!
9 listopada 2020124 przegląd
A Very Special Day [ Zhiyun smooth x gimbal test ]
15 września 2020203 przegląd
Zhiyun Smooth X | The $60 2- Axis Phone Gimbal Stabilizer | Unboxing | Review
26 marca 2021502 przegląd
Smooth X Gimbal - Zhiyun - Tamil
4 maja 20221 213 przegląd
Zhiyun smooth X UNBOXING & REVIEW|| First Gimbal for my smartphone
2 stycznia 2021830 przegląd
ZHIYUN Smooth-X Gimbal Stabilizer for Smartphone : Review &Test
18 grudnia 2020305 przegląd
Zhiyun Smooth-X Review - £59.99 2-Axis Phone Gimbal Stabilizer
24 czerwca 20201 670 przegląd
Zhiyun Smooth X Unboxing - Budget Friendly Gimbal for New Vloggers
26 sierpnia 2020904 przegląd
Unboxing of the Zhiyun Smooth X Special Edition Gimbal
10 stycznia 2021427 przegląd
Unboxing Zhiyun Smooth X 2-Axis Gimbal Stabilizer with ZY Cami Apps
30 maja 20221 545 przegląd