Всесезонна шина Yokohama Geolandar A/T G015 265/60 R18 110H
Відео 19Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar A/T G015 265/60 R18 110H 265/60 R18 110 H 265/60 R18 119 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar A/T G015 265/60 R18 110H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Geolandar A/T (G015) (265/60 R18 110H) R1141 | 829 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 265/60 R18 110H, RPB ) R1141 | 869 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 265/60 R18 110H, RPB ) | 881 zł |
Opona 4x4 letnia YOKOHAMA G015 265/60 R18 110H Darmowa dostawa w 24 h. Do | 680 zł |
Yokohama GEOLANDAR A/T G015 265/60R18 110H | 714 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Geolandar A/T G015 265/60 R18 110H
Ціни на Yokohama Geolandar A/T G015 265/60 R18 110H |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar A/T G015 265/60 R18 110H | від 680 zł | 5 пропозицій | ||
Yokohama Geolandar A/T G015 265/60 R18 119S | від 1 296 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →