Літня шина Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y 235/45 R18 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Advan Sport (V105) ( 235/45 ZR18 98Y XL RPB ) F7848 | 931 zł |
Yokohama Advan Sport (V105S) (235/45 R18 98Y) R5612 | 768 zł |
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 235/45 ZR18 (98Y) XL RPB ) | 784 zł |
Yokohama Advan Sport (V105) (235/45 R18 98Y) F7848 | 929 zł |
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 235/45 ZR18 (98Y) XL RPB ) R5612 | 775 zł |
Yokohama Advan Sport (V105) ( 235/45 ZR18 98Y XL RPB ) | 966 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y
Ціни на Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 235/45 R18 98Y | від 768 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →