Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y
Відео 3Фото 9 |
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Купити Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y
Усі ціни 8 →Continental PremiumContact 6 ( 235/45 R18 98Y XL EVc ) 03570820000 | 764 zł |
Continental PremiumContact 6 (235/45 R18 98Y) 03570820000 | 770 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/45 R18 98Y XL EVc ) | 773 zł |
Opona Continental 235/45R18 PremiumContact 6 98Y XL FR CRM - opony letnie | 813 zł |
Continental PremiumContact 6 - ContiRe.Tex ( 235/45 R18 98Y XL CRM, EVc ) | 823 zł |
Преміальні «Контики» у шостому коліні поєднують кращі експлуатаційні якості шин Continental ContiPremiumContact 5 і Continental ContiSportContact 5.
Чуйне поведінка
У спортивній версії автогуми модель запозичила дизайн плечевин з довгими блоками внутрішнього сегмента. Його гармонійно доповнює асиметрична геометрія центрального ребра протектора. Покришка «на ура» витримує бічні навантаження при закладанні лихих віражів і демонструє відмінну курсову стійкість при пересуванні на високій швидкості по прямій. Додаткову стійкість шини до деформацій забезпечує посилена конструкція брекера, що надає поведінці автогуми більше стабільності і надійності.
Компаунд Black Chilli
Гумовий «коктейль» Continental ContiPremiumContact 6 носить ім'я Black Chilli. Оновлений компаунд характеризується еластичністю і чіпкістю за асфальтові дорожні покриття, будь вони мокрими або сухими. За «мокре» зчеплення моделі проставлено клеймо А, згідно з європейською системою маркування автошин. Також на поліпшення зчіпних властивостей працює підвищений вміст силіки в гумосуміші.
Частий призер
У всіляких тестах річної автогуми шості преміальні «Контики» стабільно займають місця в першій п'ятірці призерів. Програють вони лише по одному параметру — рівня гучності на тлі однолітків. Надмірним його, звичайно ж, не назвеш, але за мірками флагманських покришок все-таки хотілося б чути поменше шуму при русі. Нівелювати цей недолік покликані найвищий рівень комфорту поїздки і тривалий експлуатаційний ресурс шини (близько 40 тис. км пробігу).
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 94V | від 686 zł | 7 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 94Y | від 685 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 94Y Audi | від 952 zł | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98W | від 683 zł | 9 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y | від 689 zł | 8 пропозицій |