Opona letnia Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Kup Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y
Wszystkie ceny 8 →Continental PremiumContact 6 ( 235/45 R18 98Y XL EVc ) 03570820000 | 764 zł |
Continental PremiumContact 6 (235/45 R18 98Y) 03570820000 | 770 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/45 R18 98Y XL EVc ) | 773 zł |
Opona Continental 235/45R18 PremiumContact 6 98Y XL FR CRM - opony letnie | 813 zł |
Continental PremiumContact 6 - ContiRe.Tex ( 235/45 R18 98Y XL CRM, EVc ) | 823 zł |
Kontik klasy premium szóstej klasy premium łączy w sobie najlepsze osiągi opon Continental ContiPremiumContact 5 i Continental ContiSportContact 5.
Responsywne zachowanie
Ze sportowej wersji opon model zapożycza konstrukcję barków z długimi blokami segmentu wewnętrznego. Całość harmonijnie uzupełnia asymetryczna geometria środkowego żebra bieżnika. Opona z hukiem wytrzymuje obciążenia boczne podczas układania gwałtownych zakrętów i wykazuje doskonałą stabilność kierunkową podczas poruszania się z dużą prędkością po linii prostej. Wzmocniona konstrukcja pasa zapewnia dodatkową odporność na odkształcenia opony, co sprawia, że zachowanie opon jest bardziej stabilne i niezawodne.
Mieszanka czarnego chili
Koktajl gumowy Continental ContiPremiumContact 6 nosi nazwę Black Chilli. Odnowiona mieszanka charakteryzuje się elastycznością i przyczepnością na asfaltowych nawierzchniach, zarówno suchych, jak i mokrych. Na „mokrym” sprzęgle modelu umieszczona jest marka A, zgodnie z europejskim systemem oznaczania opon. Również zwiększona zawartość krzemionki w mieszance gumowej wpływa na poprawę właściwości adhezyjnych.
Częsty medalista
We wszelkiego rodzaju testach opon letnich szósty „Kontiki” premium konsekwentnie zajmuje miejsca w pierwszej piątce zwycięzców. Tracą tylko w jednym parametrze - poziomie hałasu na tle rówieśników. Oczywiście nie można tego nazwać przesadą, ale jak na sztandarowe opony nadal chciałbym słyszeć mniej hałasu podczas jazdy. Najwyższy poziom komfortu jazdy i długa żywotność opony (około 40 tysięcy kilometrów) ma na celu zneutralizowanie tego niedociągnięcia.
Modyfikacje Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y
Ceny na Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 94V | od 686 zł | 7 oferty | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 94Y | od 685 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 94Y Audi | od 952 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98W | od 683 zł | 9 oferty | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y | od 689 zł | 8 oferty |