Літня шина Nankang NS-2R 235/45 R18 98Y
Відео 12Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Nankang NS-2R 235/45 R18 98Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nankang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nankang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nankang NS-2R 235/45 R18 98Y
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nankang NS-2R 180 XL - 235/45R18 98Y - opony letnie JC870 | 782 zł |
Nankang Sportnex NS-2R ( 235/45 ZR18 98Y XL ) JC870XX | 725 zł |
Nankang Sportnex NS-2R ( 235/45 ZR18 98Y XL street car ) | 639 zł |
Nankang Sportnex NS-2R (235/45 R18 98Y) JC870XX | 728 zł |
Nankang Sportnex NS-2R ( 235/45 ZR18 98Y XL street car ) JC870 | 631 zł |
Nankang Sportnex NS-2R ( 235/45 ZR18 98Y XL ) | 734 zł |
Nankang Sportnex NS-2R (235/45 R18 98Y) JC870 | 640 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →