Карта пам'яті Transcend microSD 2 ГБ
Відео 4 |
Transcend microSD 2Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSD 2 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend karta pamięci microSD 2 GB TS2GUSDC | 35 zł |
Transcend MicroSD/SD Std - 2GB | 42 zł |
Karta pamięci TRANSCEND microSDHC 2 GB Adapter SD | 53 zł |
Karta Transcend MicroSD 2 GB Class 4 (TS2GUSDC) | 33 zł |
Karta pamięci TRANSCEND microSD, 2 GB, Class 4 + adapter SD | 55 zł |
Transcend TS2GUSD Karta Pamięci Micro SD z Adapterem SD 2GB | 36 zł |
Karta Transcend TS2GUSD MicroSD 2 GB Class 10 (TS2GUSD) | 36 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо