Мультипіч Tefal Easy Fry & Grill Classic EY 5018
Відео 3Фото 17 |
Tefal Easy Fry & Grill Classic EY 5018 |
|
8 автоматичним програмам і ручний режим. Аксесуари можна мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Easy Fry & Grill Classic EY 5018
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tefal Easy Fry Frytkownica Beztłuszczowa Czarny XL EY5018 | 358 zł |
Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL EASY FRY&GRILL EY5018 | 549 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Tefal TEFAL EY501815 Easy Fry & Grill horkovzduš | 547 zł |
Frytownica niskotłuszczowa tefal easy grill ey501 | 628 zł |
TEFAL Fryer Easy Fry and Grill EY501815 Power 1550 W, Capacity 4.2 L, Blac | 612 zł |
TEFAL | EY501815 | Fryer Easy Fry and Grill | Power 1550 W | Capacity 4.2 | 720 zł |
Відеоогляди
Комплектація:
- Вертел для курки
- 2 грати
- Кошик для картоплі фрі
- Піддон для збору жиру та рідини
- Деко-гриль зі знімною ручкою