Мультипіч Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905D
Відео 1Фото 10 |
Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905D |
|
Доступ до безкоштовної програми від Tefal з рецептами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905D
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEFAL Frytownica beztłuszczowa TEFAL EY905D10 DUAL EASY FRY & GRILL SS EU | 999 zł |
Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL DUAL EASY FRY&GRILL EY905D | 999 zł |
Frytkownica beztłuszczowa TEFAL Dual Easy Fry & Grill EY905D10 Air Fryer z | 999 zł |
Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905D 2700W 8,3l | 999 zł |
Frytkownica beztłuszczowa TEFAL Dual Easy Fry & Grill EY905D10 Air Fryer z | 999 zł |
Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905D 2700W 8,3l | 999 zł |
Відеоогляди