Frytkownica beztłuszczowa Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905D
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905D |
|
Dostęp do bezpłatnej aplikacji z przepisami Tefal.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905D
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Frytownica beztłuszczowa TEFAL EY905D10 DUAL EASY FRY & GRILL SS EU | 999 zł |
Wielofunkcyjna frytkownica beztłuszczowa TEFAL DUAL EASY FRY&GRILL EY905D | 999 zł |
Frytkownica beztłuszczowa TEFAL Dual Easy Fry & Grill EY905D10 Air Fryer z | 999 zł |
Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905D 2700W 8,3l | 999 zł |
Frytkownica beztłuszczowa TEFAL Dual Easy Fry & Grill EY905D10 Air Fryer z | 999 zł |
Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905D 2700W 8,3l | 999 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →