Мультипіч Tefal Easy Fry & Grill Precision EY 5058
Відео 2Фото 17 |
Tefal Easy Fry & Grill Precision EY 5058 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Easy Fry & Grill Precision EY 5058
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tefal Easy Fry & Grill Frytkownica Beztłuszczowa Czarny XL EY5058 | 599 zł |
Tefal Easy Fry & Grill Precision EY5058 1550W 4,2l | 599 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Tefal EASY FRY&GRILL | 599 zł |
Czarna frytkownica Easy Fry & Grill – Tefal czarny | 799 zł |
Frytkownica Beztłuszczowa Tefal Ey5058 1400W Czarna | 792 zł |
Tefal Easy Fry & Grill Precision EY5058 1550W 4,2l | 599 zł |
Tefal Easyfry Precision Frytkownica Beztłuszczowa Czarny 42 L EY505827 | 698 zł |
Відеоогляди