Фритюрниця Tefal Filtra One FF 175D
Tefal Filtra One FF 175D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Filtra One FF 175D
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEFAL Frytownica TEFAL Filtra One FF175D Inox Czarno-srebrny | 379 zł |
Frytownica TEFAL One Metal FF175D7 | 406 zł |
Frytkownica TEFAL FF175D71 Filtra One | 380 zł |
Frytkownica Tefal Filtra One Inox FF175D71 INOX | 415 zł |