Фритюрниця Taurus Professional 3 Plus (973953)
Фото 6 |
Taurus Professional 3 Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Professional 3 Plus
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Taurus Professional 3 Plus | 365 zł |
taurus Frytkownica Taurus Professional 3 Plus (3l; 2100W) | 374 zł |
Frytkownica Taurus Frytkownica Taurus 973953 3 L 2100W | 362 zł |
Frytkownica Taurus Professional 3 Plus (3l; 2100W) - DARMOWY PACZKOMAT OD | 341 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Frytkownica Taurus Professional 3 Plus (3l; 2100W) - P | 359 zł |
Taurus 973953000 Professional 3 Plus Deep Fryer Posrebrzany 3 Liters / EU | 381 zł |
Frytkownica Taurus Professional 3 Plus (3l; 2100W) | 388 zł |