Frytkownica Taurus Professional 3 Plus (973953)
Zdjęcia 6 |
Taurus Professional 3 Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Taurus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Taurus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Taurus Professional 3 Plus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frytkownica Taurus Frytkownica Taurus 973953 3 L 2100W | 362 zł |
Frytkownica Taurus Professional 3 Plus (3l; 2100W) - DARMOWY PACZKOMAT OD | 341 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Frytkownica Taurus Professional 3 Plus (3l; 2100W) - P | 359 zł |
Taurus 973953000 Professional 3 Plus Deep Fryer Posrebrzany 3 Liters / EU | 382 zł |
Frytkownica Taurus Professional 3 Plus (3l; 2100W) | 388 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →