Frytkownica Cecotec Cleanfry Luxury 3000
Zdjęcia 21 |
Cecotec Cleanfry Luxury 3000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Cleanfry Luxury 3000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Cyfrowa frytownica o pojemności 32 litra o eleganckim wyglądzie z | 349 zł |
Cecotec Cleanfry Luxury 3000 3000 3.2 Litre Oil Fryer 2400w Czarny 3.2 Lit | 287 zł |
Cecotec 3.2 Litre Oil Fryer Cleanfry Luxury 3000 Dark 2400 W Czarny 3.2 Li | 309 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →