Мультипіч Cecotec Cecofry Pixel 2500 (04981)
Фото 8 |
Cecotec Cecofry Pixel 2500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Cecofry Pixel 2500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Frytkownica Cecofry Pixel 2500 1000 W 25 l Timer Regulacja tempera | 181 zł |
Frytownica CECOTEC Pixel 2500 | 160 zł |
Cecotec 25 l Frytkownica bezolejowa Cecofry Pixel 2500 Touch 1200W dietety | 215 zł |