Мультипіч Maestro MR-754
Фото 9 |
Maestro MR-754 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-754
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Feel Maestro 42 l MR-754 1500 W Frytkownica bezolejowa MR-754 Biały S91450 | 209 zł |
Beztłuszczowa Maestro MR-754 biały AGDM-FRY-MSTR-002 | 165 zł |
Maestro Frytownica beztłuszczowa MAESTRO MR-754 | 166 zł |
Frytownica beztłuszczowa MAESTRO MR-754 | 193 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Maestro FRYTKOWNICA MAESTRO MR-754 BEZTŁUSZCZOWA | 166 zł |