Мультипіч Maestro MR-756
Фото 11 |
Maestro MR-756 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-756
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Feel Maestro 37 l Frytkownica bezolejowa MR-756 1300 W Czarny S9145083 | 301 zł |
Beztłuszczowa Maestro MR-756 czarny AGDM-FRY-MSTR-003 | 229 zł |
Maestro Frytownica beztłuszczowa MAESTRO MR-756 | 217 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Maestro FRYTKOWNICA MAESTRO MR-756 BEZTŁUSZCZOWA | 197 zł |