Frytkownica beztłuszczowa Maestro MR-754
Zdjęcia 9 |
Maestro MR-754 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-754
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Feel Maestro 42 l MR-754 1500 W Frytkownica bezolejowa MR-754 Biały S91450 | 209 zł |
Beztłuszczowa Maestro MR-754 biały AGDM-FRY-MSTR-002 | 165 zł |
Maestro Frytownica beztłuszczowa MAESTRO MR-754 | 166 zł |
Frytownica beztłuszczowa MAESTRO MR-754 | 193 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Maestro FRYTKOWNICA MAESTRO MR-754 BEZTŁUSZCZOWA | 166 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →