Frytkownica beztłuszczowa Cecotec Cecofry Pixel 2500 (04981)
Zdjęcia 8 |
Cecotec Cecofry Pixel 2500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Cecofry Pixel 2500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Frytkownica Cecofry Pixel 2500 1000 W 25 l Timer Regulacja tempera | 181 zł |
Frytownica CECOTEC Pixel 2500 | 160 zł |
Cecotec 25 l Frytkownica bezolejowa Cecofry Pixel 2500 Touch 1200W dietety | 215 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →