Мультипіч Cecotec Cecofry Compact Rapid
Фото 22 |
Cecotec Cecofry Compact Rapid |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Cecofry Compact Rapid
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Cecofry Compact Rapid White 900 W Dietetyczna Pojemność 400 gr Tem | 229 zł |
Frytkownica beztłuszczowa CECOTEC 3039 Cecofry Compact Rapid Air Fryer | 200 zł |
Frytkownica beztłuszczowa CECOTEC 3051 Cecofry Compact Rapid Air Fryer | 200 zł |
Frytkownica beztłuszczowa CECOTEC 3051 Cecofry Compact Rapid Air Fryer | 229 zł |
Чорний т білий